Türk Hava Yolları Sözler Turizm UşakAnadolujet Sözler Turizm UşakSunexpress Sözler Turizm UşakOgerTur  Sözler Turizm UşakPegasus  Sözler Turizm UşakAtlasjet  Sözler Turizm UşakLuftansa  Sözler Turizm UşakOnurair  Sözler Turizm Uşakgermania  Sözler Turizm Uşak
Ürünlerimiz
OKUL TURLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSTANBUL TURU
Tur Programı :

Tur Akşamı Saat: 23:59 'da Uşak'tan Hareket

1.GÜN :
Kahvaltımızın ardından;
Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği Eyüp Sultan Camii ve Eyüp Sultan Hazretlerinin Türbesi geziyor ve ünlü Şair Pierre Loti 'nin adını alan ve manzara tepesine ulaşıyoruz. Burada Haliç manzarası eşliğinde çay molası veriyoruz. Türkiye'deki önemli tarihi ve kültürel yapıların minyatürlerinin bulunduğu ilginç bir müze olan Miniatürk'ü geziyoruz. Daha sonra Panaroma 1453 Müzesini geziyoruz.Buradaki gezimizi bitirdikten sonra İstanbul'un eşsiz manzarasını izleyebileceğimiz İstanbul Boğazında Boğaz turuna çıkıyoruz.Boğazın eşsiz güzelliklerinden sonra İstanbul'u yüksekten izleme fırsatı bulacağımız Çamlıca Tepesine gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

2.GÜN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızdan sonra Osmanlı'nın en büyük ve İstanbul'un ilk sarayı olan Topkapı Sarayı 'nı gezdikten sonra Osmanlı döneminde camii günümüzde müze olarak hizmet veren Ayasofya Müzesi 'ni geziyoruz. Daha sonra Sultanahmet Meydanında bulunan Sultan Ahmet Camii , Dikilitaş , Yılanlı Sütün gezilerinin ardından Yerebatan Sarnıcı geziyoruz. Süleymaniye Camii ve sonrasında ve burada sizlere vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasının ardından Uşak'a dönüyoruz.
Bir başka Sözler Turizm Seyahatinizde görüşmek dileğiyle Hoşçakalın

TURUMUZA DAHİL HİZMETLER :
• Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
• Boğaz Turu
• 1 Gece Konaklama
• Rehberlik Hizmetleri
• 1 Sabah Kahvaltısı
• 1 Akşam Yemeğiİki Kişilik
Odada Kişi Başı

 

 

 

 

 

 

       

 

 


Erken Rezervasyon Otellerimiz
En İyi Fiyat Garantisi
% 100 İptal İade Paketi
Uşak Zafer Havaalanı Servisleri
Zafer Havaalanı Servisleri
Servis Saatleri İçin Tıklayın
Önerdiğimiz Oteller