Türk Hava Yolları Sözler Turizm UşakAnadolujet Sözler Turizm UşakSunexpress Sözler Turizm UşakOgerTur  Sözler Turizm UşakPegasus  Sözler Turizm UşakAtlasjet  Sözler Turizm UşakLuftansa  Sözler Turizm UşakOnurair  Sözler Turizm Uşakgermania  Sözler Turizm Uşak
11 Mayıs Cuma Akşam Uşak'tan Çıkış
İSTANBUL TURU ADALAR 12-13 MAYIS 2018
350 TL KONTENJANLARIMIZ SINIRIDIR
2 Gün 1 Gece Bu Turu Kaçırmayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSTANBUL TURU
Tarih : 12-13 MAYIS 2018
Tur Programı :

 

11 MAYIS Cuma Akşamı Saat: 23:59 ‘da Uşak’tan Hareket      

TUR PROGRAMI :

Cuma Gecesi Uşak’tan Hareket

1.Gün 12/05/2018

Eyüp’te Kahvaltı molasından sonra;
Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği   Eyüp Sultan Camii  ve Eyüp Sultan Hazretlerinin Türbesi geziyor ve ünlü Şair Pierre Loti ’nin adını alan ve manzara tepesine ulaşıyoruz. Burada Haliç manzarası eşliğinde çay molası veriyoruz. Türkiye’deki önemli tarihi ve kültürel yapıların minyatürlerinin bulunduğu ilginç bir müze olan Miniatürk’ü geziyoruz. Daha sonra İstanbul’un fethini anlatan Panorama 1453 müzesini geziyoruz ve sonrasında kendimize özel olan teknemizle Boğaz Turuna çıkıyoruz. Boğaz turunun ardından İstanbul’un en yüksek tepesi olan Çamlıca tepesine çıkıyor ve İstanbul’u tepeden seyrediyoruz. Burada vereceğimiz molanın arkasından akşam yemeği ve konaklama için otelimize gidiyoruz.

2.Gün 13/05/2018

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Osmanlı'nın en büyük ve İstanbul'un ilk sarayı olan Topkapı Sarayı ’nı geziyoruz ve ardından Bizans döneminin en önemli kilisesi, Osmanlı döneminde camii günümüzde müze olarak hizmet veren Ayasofya Müzesi ’ni geziyoruz.Sultan Ahmet Camii’ni geziyoruz. Bu bölgedeki gezilerimizi tamamlayıp Osmanlı mimarisinin en önemli örneklerinden olan Süleymaniye Camiini geziyoruz.
Süleymaniye Camisini gezdikten sonra Uşak’a dönüş için yola çıkıyoruz.

          
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

• 1 AKŞAM YEMEĞİ
• 1 SABAH KAHVALTISI
• 1 GECE OTEL KONAKLAMA
• SEYAHAT SİGORTASI
• REHBERLİK
• GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM
• OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR

• BOĞAZ TURU

İki Kişilik
Odada Kişi Başı

 

 

 

 

350 TL